Pracownicy Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN w Krakowie realizują pod kierunkiem prof. dr hab. Jacka Sroki badania w ramach projektu finansowanego ze środków Narodowego Centrum Nauki (nr2019/33/B/HS5/00353), zatytułowanego „Ewolucja budżetu obywatelskiego w Polsce – w kierunku deliberacji czy plebiscytu?” Badanie jest realizowane w 12 polskich miastach (Krosno, Tuchola, Opatów, Nowa Ruda, Rypin, Hrubieszów, Puławy, Kraków, Legnica, Gorzów Wielkopolski, Dąbrowa Górnicza, Sopot) 

 Odpowiadając na pytania zawarte w kwestionariuszu ankiety respondenci będą mogli podzielić swoimi opiniami dotyczącymi budżetu obywatelskiego w Państwa Mieście. Wypełnienie kwestionariusza ankiety jest anonimowe i zajmie nie więcej niż 5/10 minut. Poniżej link do ankiety:  

https://www.surveymonkey.com/r/Z7D2XS2... 

Uczestnictwo w badaniu umożliwi rozpoznanie oczekiwań mieszkańców związanych z wykorzystaniem i rozwojem tego niezwykle popularnego w ostatnich latach narzędzia partycypacji lokalnej.  

Z wynikami badań będzie się można zapoznać na stronie 

https://ipol.up.krakow.pl/projekt-badawczy-pt-ewolucja-budzetu-obywatelskiego-w-polsce-w-kierunku-deliberacji-czy-plebiscytu/ 

 Bardzo prosimy o przekazanie naszej prośby słuchaczom Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Z poważaniem, 

 

DR BEATA PAWLICA 

INSTYTUT NAUK O POLITYCE I ADMINISTRACJI 

Uniwersytet Pedagogiczny
im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie
Podchorążych, 2, 30-084 Kraków 

 
Copyright © 2017 by UTW Puławy Designed by