Żeby skorzystać z nowej oferty wystarczy posiadać aktywną kartę biblioteczną i zgłosić się do Biblioteki przy ul. Głębokiej 7A po kod dostępu. Następnie utworzyć konto w serwisie Legimi i pobrać bezpłatną aplikację na swoje urządzenie mobilne. Co ważne, żeby czytać ebooki wcale nie trzeba posiadać czytnika, usługa dostępna jest także na tablecie, smartfonie czy komputerze. Otrzymany w Bibliotece kod należy aktywować w miesiącu, w którym został pobrany. Umożliwia on korzystanie z bazy książek przez 30 dni od dnia jego aktywacji, po tym czasie kod wygasa i należy zgłosić się po nowy.

Możliwość korzystania z ebooków poprzez serwis Legimi - w obecnej sytuacji epidemicznej - daje naszym Czytelnikom dostęp do najbardziej pożądanych bestsellerów i nowości wydawniczych. Książki autorstwa najpopularniejszych pisarzy, kryminały, powieści obyczajowe, fantastyka, poradniki czy literatura faktu dostępne są bezpłatnie przez całą dobę i w każdym miejscu na osobistym urządzeniu mobilnym. Książka w formie elektronicznej jest idealna dla czytelników, którzy nie chcą gromadzić książek papierowych. Ebooki ważą tyle, co urządzenie na którym je czytamy, można dostosować wielkość czcionki do indywidualnych potrzeb oraz zgromadzić na swojej wirtualnej półce wszystkie tytuły, jakie mamy ochotę przeczytać bez konieczności ich rezerwowania.

Zapraszamy do Biblioteki po kod do serwisu Legimi, ale oczywiście zachęcamy także do wypożyczania książek w tradycyjnej formie.

Copyright © 2017 by UTW Puławy Designed by