Od 7 lat wspólnie świętujemy Międzynarodowy Dzień Osób Starszych, który przypada zgodnie z rezolucją Organizacji Narodów Zjednoczonych na dzień 1 października. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, mając na uwadze trudny okres pandemii, tegoroczną Senioriadę przyśpieszamy.

Podejmowane przez samorząd Miasta Puławy działania z okazji obchodów Święta wszystkich osób starszych mają przynieść Państwu radość i uśmiech. Staram się, wspólnie z Puławską Radą Seniorów, aby realizować działania, które pozwolą Państwu na spędzenie wolnego czasu w sposób efektywny, który choć na chwilę spowoduje zapomnienie o trudach codziennego życia.

Orkiestra Kameralna Silesian Art Collective to energetyczny zespół, który tworzą młodzi muzycy regionu śląskiego. Od 2010 roku zachwyca publiczność swoim entuzjazmem i profesjonalizmem, odnajdując się zarówno w repertuarze muzyki klasycznej, jak i w brzmieniach rozrywkowych.

Podczas koncertu zabrzmią utwory w aranżacjach specjalnie przygotowanych na jubileusz 110-lecia urodzin słynnego pianisty i kompozytora Władysława Szpilmana.

 

 

 

 

Copyright © 2017 by UTW Puławy Designed by