Koszt całkowity przy 25 osobach 130 zł w tym transport 42 zł/osoba ,Ćmielów 40 zł, Nowa Dęba 20 zł,obiad 28 zł.wyjazd o godz.07rano parking- hala sportowa

W Żywym Muzeum Porcelany będziemy mieli możliwość obejrzeniua na żywo jak ręcznie powstaje porcelana, zapoznać się z procesem produkcji od projektu po gotowy wyrób.Pakiet 40 zł/osoba-obejmuje; żywe muzeum porcelany, wystawa starej porcelany,galeria von Rij,galeria ikon i obrazów na porcelanie,warsztaty ceramiczne,uczestnik otrzymuje GRATIS porcelanowy kubek/filożankę na pamiatke. /w załaczniku/.

W muzeum Bombek podziwiać można setki unikatowych, niepowtarzalnych eksponatów z różnych krajów i epok.Oglądać można także dekoracje świąteczne charakterystyczne dla stylu wiktoriańskiego, francuskiego czy norweskiego.Ręczne, precyzyjne i dokładne malowanie ozdób choinkowych zachwyca zarówno dzieci,a także osoby dorosłe. Wejście do Muzeum Bombki w Nowej Dębie,koszt 20 zł/osoba w tym  1 bombka którą sobie sami umalujemy i 1 z imieniem ,które  podamy na dwa tygodnie przed przyjazdem i będzie już na nas czekała. Można sobie zamówić kolejną bombkę z imieniem z dopłatą 5 zł. 

 

 

Załączniki:
Pobierz plik (pobrane.jpg)pobrane.jpg[ ]71 kB
Copyright © 2017 by UTW Puławy Designed by