06.07- Podróż przez Polskę, Niemcy. Przyjazd na nocleg do hotelu w Wesfalii.

 07.07 - śniadanie. Przejazd do Amsterdamu. Zwiedzanie najpiękniejszych zabytków miasta: Rijksmuseum z najcenniejszym na świecie zbiorem malarstwa holenderskiego, Muzeum Vincenta Van Gogha z największą i najważniejszą kolekcją prac malarza. Szlifiernia diamentów. Rejs po kanałach. Spacer po zabytkowym centrum miasta: pływający targ kwiatowy przy kanale Singel, Wieża Mennicy, Nowy Rynek, Dzielnica Czerwonych Latarni. Przejazd do hotelu w okolicach Delft w późnych godzinach wieczornych. Zakwaterowanie. Nocleg.

 08.07 – śniadanie. Przejazd do Delft. Spacer po mieście ze zwiedzaniem. Przejazd do Hagi, w programie między innymi - Pałac Pokoju, Pałac Królewski, Binnenhof - budynki Parlamentu, wizyta w Królewskiej Galerii Malarstwa Mauritshius gdzie znajduje się między innymi słynny obraz Dziewczyna z Perłą Vermeer’a Pobyt nad Morzem Północnym w Scheveningen - nowoczesnym kurorcie. Obiadokolacja. Powrót do hotelu. Nocleg.

09.07- śniadanie. Przejazd do Rotterdamu - miasta z największym portem Europy. Objazd centrum miasta autokarem. Wjazd na Euromaszt - najwyższą wieżę widokową Holandii. Przejazd do Belgii. Zwiedzanie Antwerpii – miasta Rubensa. Spacer po mieście - fragmenty fortyfikacji miejskich, Grote Markt z renesansowym ratuszem i fontanną Brabo. Zwiedzanie katedry z najsłynniejszymi tryptykami Rubensa. Zielony Plac z pomnikiem Rubensa. Przejazd do Brukseli. Zwiedzanie miasta: park 50-lecia z Łukiem Triumfalnym, Dzielnica Europejska - zwiedzanie Parlamentu Europejskiego, Komisja Europejska, Rada Unii Europejskiej, wizyta w Górnym Mieście. Spacer po zabytkowym centrum - katedra św. Michała i św. Guduli, galeria św. Huberta – najstarszy pasaż handlowy świata pod dachem, Grand Place z ratuszem, Domem Królewskim i barokowymi domami cechowymi. Spotkanie z Manneken Pis – siusiającym chłopczykiem oraz Jeanneke Pis - siusiającą dziewczynką. Obiadokolacja. Zakwaterowanie w hotelu nocleg.

10.07 - śniadanie. Przejazd do Gandawy. Spacer po zabytkowym centrum z unikatowym zespołem architektonicznym trzech wież. Stare miasto z licznymi kanałami wraz z portem i jego przepięknymi nabrzeżami. Zwiedzanie katedry św. Bawona z słynnym tryptykiem braci Van Eyck. Przejazd do Brugii. Spacer po starówce, Markt - rynek z dzwonnicą Belfort oraz XIII-wiecznymi sukiennicami, ratusz z Salą Gotycką,bazylika Świętej Krwi. Kościół Najświętszej Marii Panny z rzeźbą Michała Anioła przedstawiającą Matkę Boską Brugijską. Wycieczka łodzią po kanałach. Obiadokolacja. Powrót do hotelu. Nocleg

11.07 – śniadanie. Czas wolny. Powrót do Polski (ok. 1570 km). Przejazd przez Belgię, Niemcy. Zakwaterowanie w hotelu w Niemczech.

12.07 – śniadanie. Przejazd przez Niemcy, Polskę. Przyjazd do Dęblina w godzinach wieczornych.

Koszt : 2.245 przy 45-47 uczestnikach

2.285 przy 43-44 uczestnikach

2.345 przy 40-42 uczestnikach  Cena obejmuje: 6 noclegów : 2 w Niemczech w hotelu klasy turystycznej (pokoje 2 osobowe z łazienkami), 2 w Holandii i 2 w Belgii w hotelach*** (pokoje 2- lub 3-osobowe), 6 śniadań, 5 obiadokolacji (napoje dodatkowo płatne), przejazd komfortowym autokarem, opiekę pilota-przewodnika, ubezpieczenie KL (obejmuje również choroby przewlekłe) NNW i bagażu. Przewidywany koszt realizacji programu: bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, przewodnicy miejscy, rejsy, słuchawki oraz inne obligatoryjne opłaty – ok. 150 euro

                                                       zainteresowanych prosimy o kontakt

Copyright © 2017 by UTW Puławy Designed by