06.07- wyjazd godz. 07.00. W godzinach wieczornych przyjazd do hotelu w okolicy Szczecina (ok. 700 km). Obiadokolacja. Nocleg.

07.07 - śniadanie. Przejazd do Rostocku (ok. 270 km). Zaokrętowanie na prom, wypłynięcie o 17.00. Zaokrętowanie w Gedser. Przejazd do hotelu w okolicach Kopenhagi (ok. 130 km). Obiadokolacja. Nocleg.

08.07 - śniadanie. Zwiedzanie stolicy Danii: Pomnik Małej Syrenki, bulwar Nyhavn, pałac Christianborg, pałac królewski Amalienborg, spacer po Stroget. Przejazd do Helsingor (ok. 50 km). Zwiedzanie zamku Hamleta - Kronborg. Powrót do hotelu nocleg. Obiadokolacja. Nocleg.

09.07 - śniadanie. Przejazd do Holandii 18 kilometrowym mostem Stoerebal. Zakwaterowanie w hotelu w rejonie Delft (ok. 850 km). Obiadokolacja. Nocleg.

10.07 - śniadanie. Zwiedzanie najpiękniejszych zabytków Amsterdamu: Rijksmuseum z najcenniejszym na świecie zbiorem malarstwa holenderskiego, Muzeum Vincenta Van Gogha z największą i najważniejszą kolekcją prac malarza. Szlifiernia diamentów. Rejs po kanałach. Spacer po zabytkowym centrum miasta: pływający targ kwiatowy przy kanale Singel, Wieża Mennicy, Nowy Rynek, Dzielnica Czerwonych Latarni. Przejazd do hotelu w okolicach Delft w późnych godzinach wieczornych. Powrót do hotelu. Nocleg

11.07- śniadanie. Przejazd do Rotterdamu - miasta z największym portem Europy. Objazd centrum miasta autokarem. Wjazd na Euro maszt - najwyższą wieżę widokową Holandii. Przejazd do Belgii. Zwiedzanie Antwerpii - miasta Rubensa. Spacer po mieście - fragmenty fortyfikacji miejskich, Grote Markt z renesansowym ratuszem i fontanną Brabo. Zwiedzanie katedry z najsłynniejszymi tryptykami Rubensa. Zielony Plac z pomnikiem Rubensa. Przejazd do Brukseli. Zwiedzanie miasta: park 50-lecia z Łukiem
Triurnfalnvm Dzielnica Europejska- Parlament-Europejski, Korrrisja Europejska, Rada Uni Europejskiej,wizyta w Górnym Mieście. Spacer po zabytkowym centrum - katedra św. Michała i św. Guduli, galeria św. Huberta - najstarszy pasaż handlowy świata pod dachem, Grand Place z ratuszem, Domem Królewskim ibarokowymi domami cechowymi. Spotkanie z Manneken Pis - siusiającym chłopczykiem oraz Jeanneke Pis siusiającą dziewczynką. Obiadokolacja. Zakwaterowanie w hotelu w Brukseli. Razem ok. 200km. Nocleg.

12.07 - śniadanie. Przejazd do Gandawy. Spacer po zabytkowym centrum z unikatowym zespołem architektonicznym trzech wież. Stare miasto z licznymi kanałami wraz z portem i jego przepięknymi nabrzeżami. Zwiedzanie katedry św. Bawona z słynnym tryptykiem braci Van Eyck. Przejazd do Brugii.
Spacer po starówce, Markt - rynek z dzwonnicą Belfort oraz XIII-wiecznymi sukiennicami, ratusz z Salą Gotycką, bazylika Świętej Krwi. Kościół Najświętszej Marii Panny z rzeźbą Michała Anioła przedstawiającą Matkę Boską Brugijską. Wycieczka łodzią po kanałach. Obiadokolacja. Powrót do hotelu. Razem ok. 250 km) Nocleg.

13.07 - śniadanie. Czas wolny. Powrót do Polski (ok. 1570 km). Przejazd przez Belgię, Niemcy. Zakwaterowanie w hotelu w Niemczech.

14.07- śniadanie. Przejazd przez Niemcy, Polskę. Przyjazd w godzinach wieczornych.

3.220 przy 45-47 uczestnikach

3.260 przy 43-44 uczestnikach

3.330 przy 40-42 uczestnikach ,

Przewidywany koszt realizacji programu ; bilety wstępu, przewodnicy miejscy, rejsy, słuchawk i inne obligatoryjne opłaty ok.17o E.

Cena obejmuje: 8 noclegów: 1 w Polsce w hotelu **/*** (pokoje 2- lub 3 osobowe z łazienkami), 2 w Danii,
2 w Holandii i 2 w Belgii w hotelach*** (pokoje2- lub 3-osobowe), 1 w Niemczech w hotelu klasy turystycznej
(pokoje 2 osobowe z łazienkami), 8 śniadań, 7 obiadokolacji (napoje dodatkowo płatne), prom Rostock-
Gedser, przejazd mostem Stoerebal, przejazd komfortowym autokarem, opiekę pilota-przewodnika,
ubezpieczenie KL (obejmuje również choroby przewlekłe) NNW i bagażu.

.

Copyright © 2017 by UTW Puławy Designed by